Satılık Tattoo Kadıköy Web Tasarım Sitesi

Satılık Tattoo Kadıköy Web Sitesi

Merhaba arkadaşlar,

İl değişikliği sebebiyle TattooKadıkoy.com web sitemizi satışa çıkartıyoruz. Eğer satışını yapmaz isem kapatmayı değil bu siteye gelen ziyaretçilerimize Ankara’ya taşındığım konusunda duyuru amaçlı yayında tutacağız. Malumunuzdur ki ilk sayfalarda bir web sitesini kapatmak mantıklı olmaz. Ya yayında tutmam gerekir ya da satışını yaparak masrafımın bir kısmını kurtarmam gerekir.

Bir web sitesi yaptırmak, host almak, domain almak ortalama 4000 TL civarında tutar. Ek olarak 2000 TL minimum SEO ya harcama yaparsınız. SEO harcamasını yaparsınız yapmasına ama ilk sayfalarda olmayı garanti edemezler. Edenler de size 2000 TL ye bu hizmeti zaten sunmazlar. Birde uzun bir süreçtir. Siz ilk sayfalar için yıllarca bekleyebilirsiniz de.

Bu web sitesi hali hazırda yapılmış, google da ilk sayfalarda yerini almış bir site. Her şey hazır. Hemen işinize koyuluyorsunuz.

Satın aldığınızda neler alıyorsunuz?

1. Google ilk sayfalarda bir web site

2. Size değer katacak özellikle Moda tarafındaysanız kaçırmamanız gereken bir domain

3. 1 Senelik Host

4. 1 Senelik SSL

5. Şifreleriyle devredilecek kurumsal mail adresiniz

6. İçeriği tamamen sizin bilgileriniz ve görsellerinizle değiştirilmiş bir web sitesi

Düşünüyorsanız, rakiplerinizin önüne hızlı bir şekilde geçmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın, çünkü böyle bir fırsatın denk gelmez. Çok nadir böyle istisnai durumlar yaşayan sitesini satışa çıkartan kişiler denk gelmez. Fırsat karşımıza çıktığında, başkası bu fırsatı elimizden almadan değerlendirmek gerekir.

Ücrete gelirsek, benimle iletişime geçebilirsiniz, hem aklınızda ki soruları cevaplandırayım hem de ücret bilgisi paylaşayım.

Merak etmeyin bu sie sayesinde zengin olmak gibi hayallerim yok. Kadıköy de artık hizmet vermediğim için veren bir kişi faydalansın isterim 🙂

Whatsapptan iletişime geçebilirsiniz : 0555 6504111

2022-03-05T13:43:29+03:00

Share This Story, Choose Your Platform!

Go to Top