Ağaç Dalı ve Kuşlar Dövmesi

Ağaç Dalı ve Kuşlar Dövmesini ayak bölgesine uyguladım. Kişinin tarifi üzerine çizildi, onay alındıktan sonra uygulamaya başlandı. Tek renk uygulandı. Toplamda beş kuşun 2 si ağaç dalında olup üçü uçar vaziyette yapıldı. Tam memnuniyet sağlanmıştır.

Ben Murat Karabüyük Ankara dan sonra artık İstanbul da tattoo hizmetine devam edeceğim. Kaliteli hizmet için iletişime geçin. Çalışmalarımızı hijyen ve titizlikle yapmaktayız.

Yapmış olduğumuz dövme çalışmalarından örnekleri Çalışmalar sayfasından görebilirsiniz.

İstanbul da kaliteli dövme hizmeti almanın adresidir Murat Karabüyük. Bu konuda iddialıyız, çünkü tattoo demek beden üzerine resim yapma sanatı demektir ve resmi en iyi bu konuda eğitimli ressamlar yapmaktadır. Ressam olmam itibariyle kaliteli çalışmalar sunacağıma emin olabilirsiniz. Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü mezunu olup 25 yıldan fazla resim alanında hizmet verdim. Sanat, sanatçıya yaptırılır. Vücudunuza sanat yaptırın, karalatmayın.

İstanbul da dövme çalışmaları yaparken ayrıca karakalem çizimiyağlıboya çalışmasırenkli kalem çizimi ve pastel boya çalışması, duvar resmi çalışması gibi birçok konuda hizmet vermekteyim.

Kişisel web sayfam olan www.muratkarabuyuk.com adresine de ziyaretinizi bekliyorum.

Karakalemyağlıboyarenkli kalem gibi çalışmalar da sipariş vermek isterseniz Sipariş Ver sayfamızdan sipariş verebilirsiniz.

Dövme veya diğer sanat kolları hakkında bizimle İletişime geçiniz.